Odstartujte svůj nový směr PRÁVĚ TEĎ.

Pojďte s námi na kafe a zjistěte, zda Vám dokážeme pomoci.

HelisPro

Alice Mazurková

Sídlo: Hraniční 663, 735 32 Rychvald

IČ: 72981229

Nejčastější dotazy

Jak využiji 6-týdenní koučink v praxi?

Z mnohaleté praxe v řízení lidí a projektů máme zkušenost, že lidé mají i představu, čeho chtějí dosáhnout, jaký je cíl projektu, nebo co si chtějí sami splnit. V každodenní realitě je však velmi těžké si udržet nadhled a nezapomínat, co je skutečně důležité a jak nepodlehnout urgentním úkolům a potřebám. A právě k tomu slouží 6týdenní koučink.

Co všechno by měla obsahovat firemní strategie?

Základem by vždy měla být vize a cíle, kam chcete směřovat. Nedílnou součástí strategie však musí být také jasně stanovené milníky a cesta, jak daných cílů dosáhnout. Jedno bez druhého nefunguje. Především malé a střední firmy se zaměřují často na plnění ročních plánů a ne vždy si určí směřování firmy či projektu v delším, ideálně 3-5letém pohledu. Firemní strategie by tento střednědobý pohled měla určitě obsahovat.

Co si představit pod pojmem "Vizualizace"?

S vizualizací pracujeme podvědomě každý den v každé životní situaci. Pokud však chceme dosáhnout něčeho nového, máme s tím občas problém a právě proto se nám dosáhnout cíle nedaří. Když se řekne, že někdo staví nový dům, umíte si představit dům. Když si však řeknete, že si postavíte nový dům Vy, vstoupí nám do toho podvědomí, které říká, že na něj nemáme peníze, a obraz domu se nám nevybaví. Nemáme jasnou představu. Vizualizace je technika znázorňování něčeho v podobě obrazů. Čím přesnější je obraz toho, co chceme, tím blíže jsme reálnému uskutečnění dané vize.

Pošlete nám zprávu

5 + 14 =

Buďte v obraze a získávejte od nás šťavnaté novinky pro Váš nový směr.