Naše práce

Tvoříme / Nastavujeme / Komunikujeme

Tvoříme weby a nastavujeme komunikaci

Příklady naší práce

 www.iAdvokacie.cz

Pokud hledáte pomoc v jakékoliv životní situaci, obraťte se na rodinnou právní firmu, která je známá svým moderním přístupem a skutečnou snahou pomoci lidem. Více zde.

 www.katerinadudkova.cz

Strategickým krokem je volba správného směru. A právě ten Vám pomůže najít lektorka a koučka Kateřina Dudková, která se ve vzdělávání pohybuje již 20 let. Více zde.

www.harmonieteladuse.cz

Projekt dvou nádherných žen s 20letou zkušeností v oblasti výživy, zdraví, kosmetiky a pohybu. Unikátní SPA koncept ucelené péče Harmonie těla a duše.  Více zde.

 www.kamenictvibadura.cz

Hluboké poslání oceníte v každé chvíli. „Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní služby tak, aby byly hodny nekonečnosti života samotného kamene.“ Více zde.

www.vitezslavgrygar.cz

Může být život jednodušší? A jak na to? Vyskočte z kolotoče smutků a nemocí. Využijte unikátní program 6 Tajemství ke zdraví autora Vítězslava Grygara.  Více zde.

 www.janazarembova.cz

Lektorka, konzultantka a člověk, který rád zavádí změny do praxe. Téměř 20 let působí v pojišťovnictví. Jana Zarembová, ředitelka mikroregionu ČSOB.  Více zde.

Organizujeme akce a vlastní Life Art kurzy

Nejlepší cesta, jak člověka posunout dále, je cesta vlastního zážitku

 Objevte své PROČ

Na workshopu / individuálním koučinku společně objevujeme, co Vás brzdí na cestě za sny a úspěchem a jak znovu získat zdroj nové energie a nadšení. Více zde.

 Objevte své FIREMNÍ PROČ

Pomáháme zaměstnancům znovu objevit sounáležitost s firmou. Zvyšujeme ve firmách efektivitu týmové práce lidí a dáváme firmám šanci stát se magnetem pro lidi. Více zde.

 Angličtina s průvodcem

On-line kurzy jsou dnes ideální varianta, jak se učit jazyky. Jenže jak se udržet při učení bez správné motivace? Právě k tomu slouží naše Life Art služba Angličtina s průvodcem Více zde.

 Osobní koučink – Systém vizualizace

6 týdnů osobního koučinku zaměřeného na Vaše tužby, životní cíle a mentální trénink, formou konzultací, skype monitoringu, a aplikace vizualizace cílů do každodenní praxe. Více zde.

Spolupracujeme

 Salon Ostrava

Manažerka salonu Petra Malíková získala už několik ocenění a zaměřuje se na medicínskou efektivitu služeb, především v oblasti pedikúry. Více zde.

 Finclub

Česká společnost, která už 25 let nabízí vysoce kvalitní přírodní produkty z Finska, spolupracuje s více než 2000 lékaři a působí již v několika zemích Evropy. Více zde.

Propojujeme nové cesty a technologie

EASYLINGO.CZ. Unikátní systém on-line výuky jazyků, využívající moderní technologie, ověřený již více než 119 tisíci zákazníků, který využívá už i 402 škol v ČR. Jste „věčně začínající student jazyka“? Pomůže i Vám. Více zde.

GRAMMARLY.COM: Skvělá aplikace pro studenty angličtiny nebo ty, kteří angličtinu musí využívat v práci. Grammarly za Vás zkontroluje text a pomůže Vám tak zvládnout psaní textů na první dobrou. Více zde.

Píšeme o Vás

On-line Magazín PATRIOT vznikl jako nový zpravodajský web na podzim roku 2015. Od té doby se stal vůbec nejčtenějším lokálním zpravodajským magazínem v ČR. Chcete být vidět? Pomůžeme Vám. Více o magazínu zde.

Doporučujeme

 Bohdana Boniatti

Úžasná žena, která vede netradiční workshopy, je terapeutkou, a zároveň vedoucí obchodního oddělení TV Polar.  Poznejte Bohdanu Boniatti. Více zde.

Mohlo by Vás zajímat…

Co je pro Vás měřítkem úspěchu?

Co je pro Vás měřítkem úspěchu?

Nedávno se mě někdo zeptal "Co máš vlastně za sebou?". Otázka je skvělá. Dotyčný však vůbec nemyslel, čím vším si člověk prošel a dokázal se z toho poučit. Co si člověk prožil, aby byl tam, kde je, a co zvládl. Natož jak si nastavil svůj osobní život. Měl na mysli "Co...

číst více
Děkujeme za Vaši přízeň …

Děkujeme za Vaši přízeň …

Děkujeme všem, pro které a s nimiž jsme v tomto roce mohli tvořit.  Speciální poděkování patří kolegyni Kateřině Dudkové a všem přátelům, kteří nám byli oporou v 1. roce HelisPro.cz. Díky za to, že jste. Alice MazurkováHelisPro.cz

číst více

Nemrhejte svými možnostmi. Odstartujte svůj nový směr PRÁVĚ TEĎ.

4 + 10 =